INTEGART SP. Z O.O.

ul. Maszynowa 1
55-330 Błonie k/Wrocławia (Centrala)

marketing@integart.com.pl
www.integart.com.pl

+48 71 31 53 191
+48 71 31 53 199

Wyślij nam swoje zapytanie, na pewno odpowiemy!




HP Demo Lab

Jesteś zainteresowany odwiedzeniem HP Demo Lab?
Zarejestruj się na prezentację – kliknij tutaj!

Osoba kontaktowa:
Beata Wrona
wrona@integart.com.pl
tel. +48 607 554 107

Nasi eksperci

Dawid Siedlis

Region Południe
tel: +48 605 102 205
siedlis@integart.com.pl

Damian Latoszewski

Region Północ
tel: +48 603 509 801
latoszewski@integart.com.pl

Bartosz Rozwicki

Region Południe
tel. +48 603 030 960
rozwicki@integart.com.pl

Mateusz Matczak

Polska Centralna
tel. +48 607 304 277
matczak@integart.com.pl

Tomasz Góźdź

Region Centralna i Wschodnia Polska
tel. 605-647-555
gozdz@integart.com.pl

Remigiusz Pokuciński

Region Południe / Wschód
tel. +48 603 999 091
pokucinski@integart.com.pl

Marcin Specylak

Region Północ i Północny Wschód
tel. +48 603 521 939
specylak@integart.com.pl

Znajdź nas w Internecie

adminintegartKontakt